O nás

KERTAG® – česká designová značka

Zakoupením výrobku KERTAG® se stáváte majitelem originálního produktu nesoucího pečeť jedinečnosti. Vzhledem k tomu, že kůže je převážně ručně barvena speciální technikou, tím se stává každý kus originál a může se mírně lišit v detailech zbarvení.

Veškeré naše zboží je vyráběné ručně – s láskou, pokorou a respektem k pracovním postupům a technikám, jež se používaly po dlouhá staletí.
Používáme luxusní materiál z kvalitní hovězí usně (výhradně z evropských koželužen), který spracováváme tak, aby Vám kabely a opasky KERTAG® sloužily mnoho let!

Na naše výrobky z kůže poskytujeme doživotní servis zdarma.

Jak to začalo…

Všechno to začalo někdy kolem roku 2003, tak nějak přirozeně – chaoticky spontánně. Prvotní impulz? ….asi odlišit se… od malička slýcháme, že „šaty dělají člověka…“ Dodáváme nejen šaty, ale i taška nebo boty podtrhnou osobnost člověka. Odtud už byl jen kousek k vzniku značky KERTAG®.
První výrobky pod značkou Kertag šly do světa někdy kolem roku 2007. Od té doby se tvorbě věnuje profesionálně. Největší satisfakcí je, že zájem o výrobky Kertag neustále rostou. Raději, než přes webové stránky obchodu, se zákazníky komunikuje osobně. Proto se zúčastňuje designových akcí, kde se se zákazníkem potká tváří v tvář, vysvětlí, poradí a pomůže. Spokojený zákazník je ta nejlepší reklama i inspirace.

0

Customers

Satisfied customers worldwide and growing

Motto: „Divočina ve světě uniformity“

Doživotní záruka

Na všechny naše výrobky poskytujeme doživotní servis zdarma

Zakladatel a

Klíčové postavy

Tohle je tým který se tě snaží zaujmout

Petra

Stvořitel(ka)

Marthy

Tento může za tento web

Dasty

Největší pracant

ChamónRa

Náš nejmladší